Digihive Digihive
Menu
SK
Návštevníkov meníme na zákazníkov

Tvorba webov

V dnešnej dobe sa žiadny business neobíde bez kvalitného webu. Veríme, že tvorba webových stránok a online marketing nie sú dve rozdielne činnosti, ale musia navzájom spolupracovať. Ponúkame vám preto komplexnú ponuku služieb, s ktorou dosiahnete spokojných zákazníkov a dobre fungujúce podnikanie.

Prečo spolupracovať s Digihive?

 • Porozumenie vášmu podnikaniu v kontexte celého online prostredia
  Porozumenie vášmu podnikaniu v kontexte celého online prostredia
 • Riešenie odpovedajúce potrebám vašich klientov
  Riešenie odpovedajúce potrebám vašich klientov
 • Web, ktorý mení návštevníkov na zákazníkov a zarába
  Web, ktorý mení návštevníkov na zákazníkov a zarába
 • Vizuálne atraktívna prezentácia s precíznym technickým riešením
  Vizuálne atraktívna prezentácia s precíznym technickým riešením
Proces spolupráce

Počúvame

Prv než sa začne čokoľvek vytvárať, potrebujeme sa o vašom podnikaní a stránke dozvedieť maximum. Celý proces preto začína schôdzkou, kde sa snažíme projekt pochopiť do hĺbky v rámci širšieho kontextu. Opýtame sa vás na súčasné aktivity a vytvoríme s vami predimplementačnú analýzu.

Počúvame
Proces spolupráce

Analyzujeme

Bez kvalitného porozumenia dát a analýzy sa neobíde dobre fungujúci web. Táto fáza zahrňuje analýzu kľúčových slov, analýzu konkurencie, zákazníkov a historickýh dát. Našim cieľom je odhaliť slabé miesta na vašom webe a odstrániť ich, prípadne vám pomôcť s redesignom webu.

Analyzujeme
Proces spolupráce

Navrhujeme a prototypujeme

Webová stránka pomáha napĺňať ciele vášho podnikania a generovať zisk. Štruktúra webu by mala týmto cieľom odpovedať. Celá vízia webu začína konzultáciou a tvorbou wireframu, čiže interaktivným návrhom prvkov webu a triedením celkovej strategickej predstavy.

Navrhujeme a prototypujeme
Proces spolupráce

Píšeme

Naši copywriteri vymýšľajú príťažlivé texty, ako pre budúcich zákazníkov, ktorí váš web navštívia, tak pre prehliadače. Kvalitné texty musia byť čitateľné, rovnako tiež musia spĺňať základné požiadavky pre SEO a online marketing.

Píšeme
Proces spolupráce

Kreslíme

Ďalším krokom procesu tvorby stránky je samotný grafický návrh webu. Vzhľad stránky a webová grafiky ovplyvňuje do veľkej miery, či návštevník na stránke zostane alebo ju opustí. Základom úspechu je preto kvalitný, vkusný a zároveň užívateľsky prístupný návrh grafiky webu.

Kreslíme
Proces spolupráce

Programujeme

Weby programujeme tak, aby boli čo najprívetivejšie pre návštevníka a zároveň sa jednoducho a intuitívne spravovali. Využívame najmodernejšie technológie a dbáme na čo najväčšiu kvalitu a udržateľnosť kódu. Tak u nás vznikajú rýchle, moderné webové stránky, ktoré budú skvelo fungovať a vyzerať na všetkých zariadeniach a v budúcnosti ich bude možné jednoducho spravovať a rozširovať.

Programujeme
Proces spolupráce

Testujeme

Štandardizované procesy testovania technickej stránky, funkčnosti webu a jeho prístupnosť pre užívateľa na najrôznejších zariadeniach a prehliadačoch sú súčasťou našej rutiny.

Testujeme
Proces spolupráce

Meriame výkon

Po spustení stránky dbáme hlavne na meranie a analýzu dát. Bez merania výkonu sa nedá určiť, či stránka splnila ciele stanovené v prvých fázach procesu spolupráce. Tento krok preto zahrňuje analytické meranie výkonnosti webovej stránky.

Meriame výkon
Proces spolupráce

Staráme sa

Dokončenie webu je pre nás veľakrát len ďalšou štartovacou čiarou. Prostredníctvom online marketingu na web privádzame návštevnosť a optimalizujeme ho tak, aby podával tie najlepšie výsledky. Samozrejmosťou je dlhodobá technická správa a servis.

Staráme sa
1 zo 9
Kontaktujte nás

Pomáhame tiež týmto klientom rásť:

L’Oreal Matrix

L’Oreal Matrix

20% Zníženie ceny za lead Vario by Solitea

Vario by Solitea

Na digihive sa mi páči, že človek nemusí prísť s presným zadaním popisujúcim konkrétne kroky. Stačí sa podeliť o víziu a ciele a oni už vymyslia najvhodnejšie riešenie. Takto by mala fungovať každá agentúra - ako odborník, ktorý počúva a je schopný navnímať značku a potreby klienta.

Sandra Andera

Sandra Andera

Brand Activation Manager, L'Oréal

V priebehu väčších projektov sa počiatočné zadanie postupne profiluje a niektoré agentúry majú problémy udržať krok. Tím digihive vie nielen flexibilne reagovať, ale tiež odporúča optimálne riešenie, ktoré zaistí konečný výsledok presne podľa vašich predstáv.

Jonáš Mucha

Jonáš Mucha

Marketing director
Ako to vidí Vojta

Ako to vidí Vojta

"Dokonalý web, ktorý bude spĺňať vaše podnikateľské zámery musí byť harmonickou symbiózou medzi atraktívnym designom, technickou precíznosťou a solídnym strategickým základom. Viem ako taký web postaviť a rád sa stanem vašim sprievodcom na ceste práve k tomu vašemu."

Vojtěch Šimek

Vojtěch Šimek

Head of Development

Používame overené
nástroje

Html5Html5
CSS3CSS3
JavaScriptJavaScript
JQueryJQuery
PHPPHP
SassSass
BemBem
GruntGrunt
GulpGulp
NpmNpm
Git HubGit Hub
WordpressWordpress
DrupalDrupal
JoomlaJoomla
WooCommerceWooCommerce
OpencartOpencart
PrestashopPrestashop
ShoptetShoptet
Google analyticsGoogle analytics
HotjarHotjar

Sme certifikátmi overená
spoločnosť