Digihive Digihive
Menu
SK
Návštevníkov meníme na zákazníkov

Tvorba webov

V dnešnej dobe sa žiadny business neobíde bez kvalitného webu. Veríme, že tvorba webových stránok a online marketing nie sú dve rozdielne činnosti, ale musia navzájom spolupracovať. Ponúkame vám preto komplexnú ponuku služieb, s ktorou dosiahnete spokojných zákazníkov a dobre fungujúce podnikanie.

Kontaktujte nás

Prečo spolupracovať s Digihive?

 • Porozumenie vášmu podnikaniu v kontexte celého online prostredia
  Porozumenie vášmu podnikaniu v kontexte celého online prostredia
 • Riešenie odpovedajúce potrebám vašich klientov
  Riešenie odpovedajúce potrebám vašich klientov
 • Web, ktorý mení návštevníkov na zákazníkov a zarába
  Web, ktorý mení návštevníkov na zákazníkov a zarába
 • Vizuálne atraktívna prezentácia s precíznym technickým riešením
  Vizuálne atraktívna prezentácia s precíznym technickým riešením
 • Proces spolupráce

  Počúvame

  Prv než sa začne čokoľvek vytvárať, potrebujeme sa o vašom podnikaní a stránke dozvedieť maximum. Celý proces preto začína schôdzkou, kde sa snažíme projekt pochopiť do hĺbky v rámci širšieho kontextu. Opýtame sa vás na súčasné aktivity a vytvoríme s vami predimplementačnú analýzu.

  Počúvame
 • Proces spolupráce

  Analyzujeme

  Bez kvalitného porozumenia dát a analýzy sa neobíde dobre fungujúci web. Táto fáza zahrňuje analýzu kľúčových slov, analýzu konkurencie, zákazníkov a historickýh dát. Našim cieľom je odhaliť slabé miesta na vašom webe a odstrániť ich, prípadne vám pomôcť s redesignom webu.

  Analyzujeme
 • Proces spolupráce

  Navrhujeme a prototypujeme

  Webová stránka pomáha napĺňať ciele vášho podnikania a generovať zisk. Štruktúra webu by mala týmto cieľom odpovedať. Celá vízia webu začína konzultáciou a tvorbou wireframu, čiže interaktivným návrhom prvkov webu a triedením celkovej strategickej predstavy.

  Navrhujeme a prototypujeme
 • Proces spolupráce

  Píšeme

  Naši copywriteri vymýšľajú príťažlivé texty, ako pre budúcich zákazníkov, ktorí váš web navštívia, tak pre prehliadače. Kvalitné texty musia byť čitateľné, rovnako tiež musia spĺňať základné požiadavky pre SEO a online marketing.

  Píšeme
 • Proces spolupráce

  Kreslíme

  Ďalším krokom procesu tvorby stránky je samotný grafický návrh webu. Vzhľad stránky a webová grafiky ovplyvňuje do veľkej miery, či návštevník na stránke zostane alebo ju opustí. Základom úspechu je preto kvalitný, vkusný a zároveň užívateľsky prístupný návrh grafiky webu.

  Kreslíme
 • Proces spolupráce

  Programujeme

  Weby programujeme tak, aby boli čo najprívetivejšie pre návštevníka a zároveň sa jednoducho a intuitívne spravovali. Využívame najmodernejšie technológie a dbáme na čo najväčšiu kvalitu a udržateľnosť kódu. Tak u nás vznikajú rýchle, moderné webové stránky, ktoré budú skvelo fungovať a vyzerať na všetkých zariadeniach a v budúcnosti ich bude možné jednoducho spravovať a rozširovať.

  Programujeme
 • Proces spolupráce

  Testujeme

  Štandardizované procesy testovania technickej stránky, funkčnosti webu a jeho prístupnosť pre užívateľa na najrôznejších zariadeniach a prehliadačoch sú súčasťou našej rutiny.

  Testujeme
 • Proces spolupráce

  Meriame výkon

  Po spustení stránky dbáme hlavne na meranie a analýzu dát. Bez merania výkonu sa nedá určiť, či stránka splnila ciele stanovené v prvých fázach procesu spolupráce. Tento krok preto zahrňuje analytické meranie výkonnosti webovej stránky.

  Meriame výkon
 • Proces spolupráce

  Staráme sa

  Dokončenie webu je pre nás veľakrát len ďalšou štartovacou čiarou. Prostredníctvom online marketingu na web privádzame návštevnosť a optimalizujeme ho tak, aby podával tie najlepšie výsledky. Samozrejmosťou je dlhodobá technická správa a servis.

  Staráme sa
1 ze 9
Kontaktujte nás
Ako to vidí Vojta

Ako to vidí Vojta

"Dokonalý web, ktorý bude spĺňať vaše podnikateľské zámery musí byť harmonickou symbiózou medzi atraktívnym designom, technickou precíznosťou a solídnym strategickým základom. Viem ako taký web postaviť a rád sa stanem vašim sprievodcom na ceste práve k tomu vašemu."

Vojtěch Šimek

Vojtěch Šimek

Head of Development

Používame overené
nástroje

Sme certifikátmi overená
spoločnosť