Digihive Digihive
Menu
SK

SEO

Optimalizácia, linkbuilding, indexovanie. Pre niekoho možno cudzie slová, pre nás každodenný chlieb. Viac návštevníkov na webe, lepšie pozície vo vyhľadávaní, vyššie zisky či budovanie povedomia. To je len základný výpočet toho, čo vám naša pomoc so SEO, teda s optimalizáciou pre vyhľadávače, prinesie.

Bez optimalizácie sa v dnešnom online svete nezaobídete. Tento súbor metód a kľúčový nástroj online marketingu vám pomôže dosiahnuť vyššie pozície a zviditeľnenie v internetových vyhľadávačoch, ako je Google či Seznam, a tým pádom web zviditeľní a pritiahne naň nových potenciálnych zákazníkov. SEO úzko súvisí s ďalšími činnosťami, ako je copywriting či testovanie UX.

Pre úspech v rámci SEO je vhodné dodržiavať určité pravidlá:

  1. Vytvárať kvalitný, relevantný a zaujímavý obsah, ktorý bude odpovedať najviac hľadaným kľúčovým slovám.
  2. Zahrnúť do stratégie linkbuilding, teda spätné odkazovanie. Odkazy s ostatných webových stránok vám zaistia dôveryhodnosť.
  3. Disponovať trpezlivosťou a vytrvalosťou pretože výsledky sa v rámci SEO nedostavia za noc.

Prácu so SEO vám značne uľahčia špecializované nástroje ako Collabim či Marketing Miner. Narozdiel od PPC sa v prípade SEO jedná o neplatené výsledky vyhľadávania, preto je vhodné kombinovať ich aj s platenými pre dosiahnutie maximálneho úspechu.

Títo klienti to už vedia