Digihive Digihive
Menu
SK
Návštevníkov meníme na zákazníkov

Online marketing

Ani najlepší web vám nezaistí v internetovom svete úspech, ak ho neprepojíte s kvalitným online marketingom. Náš online tím vám pomôže ako s online kampaňami a SEO, tak aj s analytikou a kreatívnym riešením. Ponúkame vám kompletný balík služieb pre maximálny úspech vo svete online.

Prečo spolupracovať s Digihive?

 • Marketing vnímame ako komplexný súhrn procesov
  Marketing vnímame ako komplexný súhrn procesov
 • Ovládanie kompletnej sady marketingových nástrojov
  Ovládanie kompletnej sady marketingových nástrojov
 • Kontinuálna spolupráca na ceste za najlepšími výsledkami
  Kontinuálna spolupráca na ceste za najlepšími výsledkami
 • Naše doporučenie staviame na kokrétnych dátach
  Naše doporučenie staviame na kokrétnych dátach
 • Zvýšenie povedomia
 • Optimalizácia nákladov
 • Navýšenie obratu

Čo vám online marketing prinesie?

Zvýšenie predaja, povedomia alebo vybudovanie vzťahu so zákazníkmi - jednoducho to, čo chcete dosiahnuť. S našim marketingom sa dostanete na digitálny vrchol.

Pomáhame tiež týmto klientom rásť:

L’Oreal Matrix

L’Oreal Matrix

20% Zníženie ceny za lead Vario by Solitea

Vario by Solitea

Na digihive sa mi páči, že človek nemusí prísť s presným zadaním popisujúcim konkrétne kroky. Stačí sa podeliť o víziu a ciele a oni už vymyslia najvhodnejšie riešenie. Takto by mala fungovať každá agentúra - ako odborník, ktorý počúva a je schopný navnímať značku a potreby klienta.

Sandra Andera

Sandra Andera

Brand Activation Manager, L'Oréal

V priebehu väčších projektov sa počiatočné zadanie postupne profiluje a niektoré agentúry majú problémy udržať krok. Tím digihive vie nielen flexibilne reagovať, ale tiež odporúča optimálne riešenie, ktoré zaistí konečný výsledok presne podľa vašich predstáv.

Jonáš Mucha

Jonáš Mucha

Marketing director
Proces spolupráce

Počúvame a analyzujeme

Kým navrhneme akékoľvek riešenie, potrebujeme pochopiť váš business v širšom kontexte. Proces preto začína osobným stretnutím, kde sa snažíme pochopiť detailne vaše podnikanie, ciele a dôvody pre zapojenie online marketingu do celkového marketingového mixu. Pokiaľ máte k dispozícii historické dáta, vytvoríme si obrázok o aktuálnom stave aktivít a ich výkone.

Počúvame a analyzujeme
Proces spolupráce

Navrhujeme marketingovú stratégiu

Na základe stanovených cieľov a dostupných dát tvoríme marketingovú stratégiu, v rámci ktorej kalkulujeme predpokladaný finančný dopad, návratnosť a potrebnú výšku investície. Do úvahy berieme analýzu konkurencie, kľúčových slov, market sizing, vlastnosti cieľovej skupiny, konverzný výkon, parametre produktu a ďalšie faktory.

Navrhujeme marketingovú stratégiu
Proces spolupráce

Pripravujeme mediálny mix a merateľné ciele

Podľa vytvorenej stratégie navrhujeme vhodnú kombináciu marketingových kanálov, ktoré povedú k splneniu stanovených cieľov. Aby sme mohli celý proces riadiť a optimalizovať, stanovujeme si konkrétne KPIs, ktoré budú jasne hovoriť o úspešnosti jednotlivých aktivít.

Pripravujeme mediálny mix a merateľné ciele
Proces spolupráce

Tvoríme kampane

Na základe marketingového mixu tvoríme kampane v jednotlivých reklamných systémoch a nastavujeme analytickú infraštruktúru, aby sme mohli činnosti presne merať a vyhodnocovať. Súčasťou nášho riešenia je tvorba textov, grafiky alebo produktových feedov.

Tvoríme kampane
Proces spolupráce

Vedieme kampane

Po spustení kampane sledujeme ich správne fungovanie a vykonávame potrebné zmeny. Jedná sa napríklad o filtráciu kľúčových slov, úpravu cenových ponúk, prioritizáciu produktových kategórií a pod.

Vedieme kampane
Proces spolupráce

Optimalizujeme kampane na základe získaných dat

Nastavené kampane priebežne spravujeme a optimalizujeme. Jedná sa napríklad o nákladovú optimalizáciu (znižovanie cien za lead, podiel nákladov na obrate), zvyšovanie konverzného pomeru, riadenie rozpočtu podľa návratnosti jednotlivých kampaní, A/B testovanie aj.

Optimalizujeme kampane na základe získaných dat
Proces spolupráce

Reportujeme výsledky a projektové KPIs

Po spustení kampaní zbierame dáta a prehľadne ich reportujeme v interaktívnych dashboardoch, ktoré umožnia sledovať výkon a návratnosť jednotlivých aktivít.

Reportujeme výsledky a projektové KPIs
Proces spolupráce

Radíme, ako ďalej posúvať business

Na základe zozbieraných dát robíme jasné strategické závery a navrhujeme konkrétne doporučenia, ako kampane, web, eshop alebo samotné produkty/služby optimalizovať do budúcnosti.

Radíme, ako ďalej posúvať business
1 zo 8
Kontaktujte nás
Ako to vidí Michal

Ako to vidí Michal

"Našim cieľom v digihive nie je slepo plniť zadania. Vždy sa pri tvorbe marketingovej stratégie snažíme o vzájomnú diskuziu a zdieľať naše know-how. Kľúčom k úspechu je analyzovať všetky dostupné dáta a vyvodiť správne závery, ktoré majú vplyv na rast klientovho podnikania. "

Vojtěch Šimek

Michal Voskár

Head of Online Marketing

Používame overené
nástroje

Google analyticsGoogle analytics
Google AdsGoogle Ads
SklikSklik
MergadoMergado
PPC BeePPC Bee
CollabimCollabim
MarketingMinerMarketingMiner
AhrefsAhrefs
Data StudioData Studio
EcomailEcomail
MailChimpMailChimp
ShoptetShoptet
Heureka Heureka
GlamiGlami
BianoBiano
SmartlookSmartlook
LeadyLeady

Sme certifikátmi overená spoločnosť