Digihive Digihive
Menu
SK

E-mail marketing

Dávno odbilo časom, kedy bol email marketing synonymom pre pohlcovanie hromadnými mailami, ktoré padali do spamu. V dnešnej dobe je dôležité komunikáciu, prostredníctvom emailu, so súčasnými a potenciálnymi zákazníkmi nepodceniť a automatizovať. Emailová komunikácia poskytuje mnoho možností, od pripomenutia nedokončeného nákupu až po zasielanie zliav a špeciálnych ponúk.

Táto forma online marketingu je veľmi efektívna, okrem navyšovania pravidelnej návštevnosti webu a zvyšovania ziskov slúži tiež k budovaniu dlhodobého vzťahu so zákazníkom a dôvery. Preto je nutné mať na pamäti, že cieľom v rámci email marketingu by z pohľadu zákazníka malo byť primárne mu pomáhať, nie predávať. Obsahom týchto vyžiadaných emailov by preto mali byť najrôznejšie rady a informácie, ktoré môžu zákazníkom pomôcť. Jednoducho povedané, cieľom je pomôcť riešiť zákazníkom ich problémy.

Vieme, aké ťažké môže byť z pozície laika vymyslieť takú stratégiu email marketingu a obsah emailov, aby vhodne slúžili vašim cieľom. Radi vám preto pomôžeme. S našou pomocou budete zvyšovať efektivitu email marketingu, a vďaka tomu zvyšovať obraty a zisk firmy.

Ďalšie benefity email marketingu:

  • zvýšenie návštevnosti webových stránok
  • zyvšovanie povedomia
  • budovanie databáze kontaktov
  • komunikácia noviniek a aktualít.

Títo klienti to už vedia