Digihive Digihive
Menu
SK

Display a video reklama

Chcete reklamou zasiahnuť veľké množstvo užívateľov? Zvýšiť mieru povedomia, návštevnosti a predajov? Display a video reklama patrí medzi najúčinnejšie nástroje online marketingu. Buduje povedomie o značke aj v prípade, že užívateľ na reklamu neklikne. Bez dobre nastavenej kampane sa ale neobídete. Pomôžeme vám sledovať výkon kampaní a nastaviť vhodné cielenie, od demografie, záujmy až po nákupné chovanie.

Inzeráty môžu mať rôzne podoby, od klasických grafických bannerov, cez textové inzeráty, až po videomarketing (napr. video reklama na portále YouTube). Display reklama nie je zameraná na výkon tak, ako PPC reklama. No aj tak vďaka správnemu cieleniu, môže dosahovať skvelé výsledky.

Cieľom tejto reklamy je primárne podporiť značku, rozšíriť o nej povedomie a prilákať naspäť existujúcich zákazníkov. Výhodou tejto formy reklamy je veľký dosah a možnosť vybrať špecifické zacielenie. Inzerent má možnosť vybrať si, nie len konkrétny typ webu, na ktorých chce aby sa reklama zobrazovala, ale tiež cieliť na zákazníkov podľa konkrétnych záujmov, demografie, jazyka, alebo na akom zobrazení sa má display reklama zobraziť.

V súčasnosti je možné video a display reklamu využiť nielen v klasickej obsahovej sieti a na weboch, ale tiež aj na sociálnych sieťach a v mobilných aplikáciách.

Títo klienti to už vedia